EQUITONE
Distriktsansvarig/
Projekt
Västsverige

CEDRAL och ÅF
säljare Västsverige

Elisabeth Sjöström-Bengtsson
T +46 10 331 2613
elisabeth.s.bengtsson@etexgroup.com

 

                                     

Annie Kjellberg

Fredrik Andersson 
T +46 10 331 2619
fredrik.andersson@etexgroup.com

   

 

CEDRAL och ÅF säljare, Östsverige

 

 

Robert Onar
T +46 10 331 2621
ro@ivarssonsverige.se

EQUITONE 
Distriktsansvarig Sydsverige

CEDRAL och ÅF
Säljare Sydsverige


Agneta Ekman
T +46 10 331 2610
agneta.ekman@etexgroup.com

 


Patrik Westesson
T +46 10 331 2618
 patrik.westesson@etexgroup.com

 

EQUITONE
Distriktsansvarig/
Projekt
Stockholm/Uppsala

EQUITONE
Projekt
Stockholm/Uppsala

Annie Kjellberg

Annie Bojing
T +46 10 33 12 611
annie.bojing@etexgroup.com

 

Annie Kjellberg

Johan Bergius
T +46 10 331 2620
johan.bergius@etexgroup.com

 

PRODUKTCHEF
PROMAT

Technical Support Manager
Promat

Conny Borgström
T +46 10 331 2612
c.borgstrom@promat.nu

 

 

 

 

 

 Roman Tadic
+46 (0)103312608
roman.tadic@etexgroup.com

 

ivarsson, Hästvägen 4 A,  SV-212 35 Malmö,  T: +46 10-331 26 00,  M: info.ivarssonsverige@etexgroup.com

Vi använder också cookies på vår webbplats

För att förbättra användarupplevelsen och göra det lättare för dig och andra besökare att använda vår webbplats använder vi cookies.
Genom att trycka vidare på sidan godkänner du att vi kan använda cookies för att logga ditt beteende.
Jag skulle vilja läsa mer om cookies